Maitinimo organizavimas

Teikiame profesionalias maitinimo paslaugas  viešajam  ir privačiam  sektoriui

Gydymo įstaigos

Didelį dėmesį skiriame sveikai ir subalansuotai mitybai. Siekdami užtikrinti pilnavertę ir subalansuotą ligonių mitybą,  maistą gaminame pagal suderintus valgiaraščius, laikydamiesi gydytojų, dietologų paskirtų dietų bei rekomendacijų.

Ugdymo įstaigos

Užtikriname, kad maitinimo paslauga atitiktų visus vaikų mitybą reglamentuojančių teisės aktų keliamus reikalavimus.

Pietų kavinės ir pietų restoranai

Maitinimo paslaugas  teikia  net keli įmonės valdomi prekės ženklai: verslo segmentą  aptarnaujantis verslo pietų restoranas „Lunch house“ Vilniuje, „Mealtime“ kavinės, teikiančios maitinimo paslaugas darbuotojams ir individualiems žmonėms. UAB „Handelshus“ maitinimo padaliniai kasdien maitina kelis tūkstančius darbuotojų – UAB „Visagino linija“ (~800 darbuotojų), AB „Orlen Lietuva“ (~400 darbuotojų), LRT kavinė (~200 darbuotojų), amerikiečių kariuomenės NATO būrį (~600 žmonių), orlaivių darbuotojus ir keleivius (AVION exspress, GetJet ir kitus).

Mūsų kavinėse, pietų restoranuose kasdien valgo bei maistą išsinešti perka daugybė aplinkinių įstaigų ir organizacijų darbuotojų. Greitą  aptarnavimą garantuoja elektroninė savitarnos užsakymo pateikimo sistema. Patikėję darbuotojų maitinimą mums, išvengsite daugybės su šios paslaugos valdymu ir administravimu susijusių rūpesčių.

Pobūvių organizavimo paslaugos

Patikėdami mums organizuoti planuojamo pobūvio vaišes, taupote savo laiką ir lėšas, kaskart nudžiuginate savo svečius ar bendradarbius naujais, dar neragautais skoniais, o artimiausius bičiulius stebinate ant stalo išrikiuota jų mėgstamiausių patiekalų įvairove.

Elektroninė maisto į namus užsakymo platforma MEALTIME.LT

Klientų patogumui sukūrėme elektroninę maisto pristatymo į namus, biurus platformą MealTime.lt. Siūlome gardžius mūsų virtuvės šefų paruoštus dienos pietus, užkandžius, desertus, maisto paruoštukus. Pristatome Vilniuje ir Kaune. Mūsų klientų mėgstamus patiekalus galima rasti ir visose populiariausiose kavinių bei restoranų  maisto pristatymo į namus platformose, tokiose kaip WOLT, BOLT FOOD ir kt.

Apsilankyti www.MealTime.lt

Kodėl verta rinktis mus

  • Patirtis, leidusi atrasti geriausius sprendimus kiekvienoje situacijoje.
  • Investicijos. Investuojame į gamybinių patalpų ir technologinių įrengimų atnaujinimą.
  • Kaina. Konkurencingas kainos ir kokybės santykis.
  • Nepriekaištingi valgiaraščiai ir meniu valstybinėms įmonėms ir privačiam sektoriui.,
  • Taupote laiką ir lėšas maitinimo organizavimo administravimui.
  • Lankstumas. Dirbame lanksčiai ir operatyviai sprendžiame klientų pageidavimus
  • Maisto kokybė. Nuolat investuojame į naujas technologijas, darbuotojų mokymus, įrangą.